A Sony Online Entertainment bejelentette az EverQuest II negyedik kiegészítését, mely a második rész harmadik szülinapján, idén novemberben fog megjelenni.
A Sony Online Entertainment bejelentette az EverQuest II negyedik kiegészítését, mely a második rész harmadik szülinapján, idén novemberben fog megjelenni.
A kiterjesztés új faja a sárkányokra hasonlító Sarnak lesz, kiknek Gorowyn városa ad majd otthont. Visszatér három imádott istenség is a maguk képességeivel: Bertoxxulous the Plaguebringer, Karana the Rainkeeper, és the Tribunal. Az újítások listája itt még azonban nem ér véget: várható egy új hátas, továbbá minden kasztot új fegyverekkel láttak el, valamint az új kezdőhelyről és a nyolcvanas szintig kitolt korlátról sem illik elfeledkezni. A készítők szerint több - az első részből ismert - helyszín is vissza fog térni.
További érdekesség, hogy a Sony Equinox néven egy EverQuest 2-játékosoknak szóló nyomtatott magazint is tervez kiadni - vélhetően elsősorban Amerikában. Azt viszont már nem tudtuk meg, hogy mikor érkezik az első szám, s milyen időközönként követik majd azt az újabbak.
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.