Az idei E3 részben a svéd DICE-ról szólt, hiszen a csapat két olyan remekbe szabott címmel is képviseltette magát, amelyek nagy érdeklődésre tartanak számot. Egyrészt végre a publikum előtt is bemutatkozott a Star Wars: Battlefront régóta várt visszatérése, másrészt a rebootolt Mirror's Edge, a Mirror's Edge: Catalyst is olyan képet festett le magáról, ami alapján joggal várják a rajongók a jövő februári premiert.
A stúdió azonban dolgozik egy titokzatos harmadik címen is. Ezt maga Patrick Bach, a DICE vezére hintette el a Polygonnak adott interjúban. Mikor a magazin szerkesztője visszakérdezett, Bach csak nevetett és visszakérdezett, hogy "Ezt mondtam volna?"
Korábbi pletykák szerint a DICE Los Angeles-i stúdiójában készül egy titkos projekt, ami sokak szerint a Battlefield: Bad Company 3 lehet, míg a Battlefield ötödik iterációja a legutóbbi hírek szerint 2016 októbere és decembere között mutatkozik be, nagyjából egy évvel a Star Wars: Battlefront premiere után.
Szerintetek mi lehet a titokzatos cím? Egy új Battlefield? Vagy egy teljesen új játék?
#4 Na mert a BF4 aztán hatalmas változásokat hozott.. :D
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.