Ha ti is szerettek teljesen elveszni egy videojáték világában, akkor jobb, ha ismét felkötitek a nadrágot, hiszen a Red Dead Redemption 2 nem csupán egy hatalmas, részletgazdag világgal, de egy sok-sok órára lebilincselő, izgalmas történettel is várja az önjelölt cowboyokat. A Rockstar a Vulture magazinnál interjúzott legutóbb, amely során fény derült néhány friss, érdekes részletre is.
A New York-i fejlesztőstúdiót képviselő Dan Houser többek közt azt is elárulta, hogy a Red Dead Redemption 2 körülbelül 60 órányi sztoriküldetéssel kerül a boltokba. A fejlesztés során egyébként még ennél is jóval több anyagot hoztak össze, a végső változatot nagyjából ötórányi tartalommal vágták meg, szimplán azért, mert néhány küldetést kevésbé éreztek izgalmasnak. Az eldobott anyag tartalmazott például egy további szerelmi szálat, valamint egy vonatos-fejvadászos missziót is, amik ugyan első benyomásra nem hangzanak rosszul, de a Rockstar mégis úgy ítélte, hogy teljesebb lesz a kép nélkülük. CJ-nek ezúttal nem kell a vasutat követnie!
A rengeteg tartalom pedig rengeteg melóval jár, azzal pedig senki nem vádolhatja a Rockstart, hogy a könnyebb utat választanák. Houser szerint többször is megesett, hogy a fejlesztőcsapat heti százórás munkahetet zárt. Több mint 300 ezer egyedi animációt készítettek a játékhoz, az írók, később pedig a szinkronszínészek több mint 500 ezer sornyi szöveggel keltették életre a karaktereket. Mindezt több mint 1200 színész segítségével rögzítették, akik közül körülbelül 700-an beszélő szerepet kaptak.
Azt pedig, hogy milyen lett a végeredmény, hamarosan mindannyian megtudhatjuk, hiszen a Red Dead Redemption 2 október 26-án érkezik Xbox One-ra és PlayStation 4-re.
Egyébként én is a Fallout-ból tanultam meg a legtöbb alap angol szót szerintem, habár az 1-2-ből, és kézi szótárból szemezgettünk akkor még.
Viszont mikor 2008-ban jött a Fallout3, előtte olvastam róla az 576 magazinban belebolondultam már csak a leírás elolvasása után.
Muszáj volt az Angollal foglalkoznom kicsit, eleinte sokat szótáraztam, a játékban ugye rengeteg cuccnak a nevét meg lehetett tanulni, + elég sok "hidden object game-t" toltam kb. 200db körül, ami nagymértékben hozzájárult ahhoz, hogy pl. megtanultam helyesen leírni őket + mivel képek, objektumok kapcsolódtak a szavakhoz így könnyen rögzültek.
Nem beszélem a nyelvet, de ha egy filmnél van angol felirat, akkor bőven megértem miről van benne szó.
Tudom ez lepkefing, de azóta nem okoz gondot egy rpg, vagy más Angol nyelvű játék sem.
Szerintem erre mindenkinek adott a lehetőség, én "vén" fejjel álltam neki a dolognak (35voltam) szerintem senki ne késlekedjen minél előbb nekiáll, annál hamarabb jönnek a sikerélmények.
Igen nem eshet mindenki hasra de ettől még a világ legjobb játéka.
Nem kell bonyolítani.Egyébként nekem sem jött be a gta 5.(mondjuk a 4 sem)
A GTA szériában egyáltalán nem elég nézni mi történik, mert százszor több a szöveg benne, mint az esemény. Te nagyjából a sztori tizedét érthetted meg, ami oly kevés, mint cigarettában az egészséges tápanyag. :)
El kell fogadni, hogy nem mindenki esik hasra a GTA V-től. :)
Szerinted miért volna a sztori "olyan amilyen"?
Hiába volt a sztori olyan amilyen, hiába volt a játék olyan amilyen, az elképesztően szép grafika, a modern köntös és a nagy szabadság ezt mind felülírta!
Mondjuk ha nem is baromira, de szerintem sem volt valami vasziszdasz .Csalódtam a GTA V-ben. Volt ami tetszett, volt ami nem, de anno 2004-ben a San Andreasban kb minden tetszett.
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.