Készül a Manhunt második része

  • Írta: fojesz
  • 2007. február 7.
  • Bejelentés
Link másolása
A leginkább botrányairól híres Manhunt folytatódik - a Rockstar ma bejelentette a második rész készültét, mely PS2-re, PSP-re és Nintendo Wii-re fog megjelenni majd.
A leginkább botrányairól híres Manhunt folytatódik - a Rockstar ma bejelentette a második rész készültét, mely PS2-re, PSP-re és Nintendo Wii-re fog megjelenni majd.



A Rockstar az újonnan alakult londoni stúdióra bízta a Manhunt 2 fejlesztését, mely a tervek szerint már idén nyáron meg is jelenhet. Alapvetően nem fog elütni az első résztől a folytatás, a készítők annyit viszont megígértek, hogy a történetre még inkább rá fognak feküdni. A cím teaser videója már megtekinthető, remélhetőleg hamarosan az első képek is befutnak.

4.
4.
s@rge
Nkem mindegy van pc-m és ps2-3 is legalább 34 olyan jó legyen mint az 1-ső
3.
3.
Halfer
én nagyon örülnék ha játszhatnék vele, ugyanis nekem az 1 nagyon bejött. beteg egy játék, s visszagondolva jó kis élmény volt. kissé monoton szerintem is, de anno nem tűnt annak. szép lassan, csendes gyilkosként osontam végig minden levelen és az új eszközök által nem merült unalomba... :) de igen, pc-sek megint kimaradnak a mókából pff
1.
1.
skiz0
Hm...én kíváncsi leszek rá, hogy mit hoznak ki az új részből :)

elvoltam vele anno én PC-n :D Lehet majd ezt is portolják...bár a fene tudja...
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.
Egy kis türelmet kérünk...