Újabb ingyenes periódust hirdetett a CD Projekt RED a sci-fi RPG-jéhez. Magyar idő szerint március 28. 16:00 és április 1. 08:59 között szabadon játszhatunk majd a Cyberpunk 2077-tel, egész pontosan az alapjáték első öt órájával PlayStation 5-ön és Xbox Series X/S-en. Az eseményből nemcsak az előző generációs konzolok, de a PC is kimarad.
Legutóbb 2022-ben tartottak hasonlót a lengyelek, akkor "next-gen" eseményként hivatkoztak rá, ami ugyan most is állja, viszont érdekes, hogy a PC-sek abból is és a mostaniból is kimaradnak. A másik kérdés, hogy miért is tartanak most egy ingyenes próbaidőszakot. Könnyű lenne ráfogni, hogy a húsvét miatt, viszont valószínű, hogy egy új bejelentéshez igyekeznek kicsit felspannolni a közönséget.
A Cyberpunk 2077 megváltás története igazán lenyűgöző, egy rémesen optimalizált, bugos játékból több évnyi fejlesztés és frissítés után a CD Projekt RED csapata egy olyan RPG-t hozott össze, amelynek tavaly megjelent Phantom Liberty című kiegészítője is átütő siker volt. Kíváncsian várjuk, hogy mire készülnek a lengyelek.
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.