Három DLC-t is kap az Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

  • Írta: pandaril
  • 2025. február 7.
  • Hír
Link másolása
A három történeti kiegészítő havonta jelenik meg, az első még február végén, és egy-egy főbb karakterre fókuszál. A külön is megvásárolható DLC-k a Deluxe Edition részét képezik.

A Suikoden-sorozat atyjának, Yoshitaka Murayamának játéka, az Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes sajnos alkotója nélkül jelent meg, a játék pedig igen negatív fogadtatásban részesült a rajongók részéről, akik úgy értékelték, hogy a Murayama nélkül befejezett játék egyenesen a mester munkájának meggyalázása. A fordítási hibák és a PC-n tapasztalható technikai problémák mellett a fejlesztők számos ígéretet sem tudtak időben teljesíteni.

Ilyen volt a történeti DLC-k elkészítése, amelyeket most újra bejelentettek. Ezek szerint az első ilyen kiegészítő, amely Marisa múltjával foglalkozik, 2025. február 27-én válik elérhetővé, a Seign otthoni ügyeit taglaló második rész pedig március 13-án, míg a harmadik, Markusra fókuszáló epizód április 3-án jelenik meg. Míg az első DLC egy előzmény lesz, a második pedig egy párhuzamos történet, a harmadik egy teljesen új kalandnak ígérkezik az alapjáték története után.

A hibák ellenére is élvezetes játék gyakorlatilag minden platformon elérhető, ráadásul az Xbox Game Pass kínálatában is elérhető, februártól pedig már a Standard csomaggal rendelkező előfizetők számára is játszhatóvá válik Nowa és több mint száz bajtársának kalandja.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.
Egy kis türelmet kérünk...