A Hearthfire DLC segítségével a játékosok saját telket vásárolhatnak, amin aztán felépíthetik álmaik viskóját, majd berendezhetik azt, és legvégül családtagokat hurcolhatnak a pecóba, akik hangos zsivajjal töltik be a helyiségeket. PC-n mától érhető el a csomag, de Magyarországon nem vásárolhatjuk meg, lévén a régiókorlátozás nem engedi meg.
Az alapjáték hazai forgalmazója semmilyen konkrétummal nem vigasztalt bennünket, annak ellenére, hogy az első DLC-t, a Dawnguardot sem vehetjük meg a Valve rendszén. Nem maradunk le semmi extra tartalomról, hiszen tucatnyi erősebb mod érhető el a játékhoz hasonló témában, teljesen ingyenesen.
A PS3-asokat ez nem vigasztalja, konzolon nincsenek jelen a rajongói tartalmak. Peter Hines, a Bethesda szóvivője szerint "teljesítménybeli problémák" sújtják a PlayStation 3-as verziót, így a csomag egyelőre nem elérhető ezen a platformon. Ez a Bethesda problémája, amit igyekeznek minél hamarabb elhárítani.
Csak azt akarom mondani, hogy akik kitalálták a régiókódot, elmehetnek a fenébe, én ezzel a módszerrel simán megszereztem a Dawnguardot, és működik is a Magyarországi régiójú Steam kliensemmel. A pénzt megkapta a Bethesda, én megkaptam a játékot, teljesen legálisan.
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.