A Call of Duty: Advanced Warfare-ben találunk majd egy Supply Drops rendszert, amely a Sledgehammer reményei szerint változatosabbá teszi a többjátékos meccseket. Habár a progresszió ugyanaz marad, mint korábban, a játékban feltűnnek az ellátmányok, amely egy kis új ízt csempész a meglévő formulába. Az új videóban szó lesz még a fegyverekről és a karakter-testreszabási lehetőségekről is.
A ledobott csomagok gyakorlatilag zsákbamacskának számítanak, véletlenszerűen kiválasztott fegyvereket és más felszerelési tárgyakat tartalmaznak. Ha egy ilyen feltűnik a pályán, versenyfutás indulhat a megszerzésükért. Igen, valahogy úgy, mint az Éhezők viadalának idevágó jelenetében.
A Call of Duty: Advanced Warfare november 4-én jelenik meg PC-re, Xbox 360-ra, Xbox One-ra, PS3-ra és PS4-re - de Wii U-ra nem.
Köszönjük, Inferno!
Szerintem a BO2 volt eddig a legjobb single téren, a döntések miatt. A zombi mód már csak hab volt a tortán...
Neki van véleménye ,nem csak üres egy szavak.
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.