Az AMC Theaters weboldaláról tudtuk meg, hogy az április 26-én debütáló Bosszúállók: Végtelen háború lesz az eddigi leghosszabb film a Marvel mozis univerzumában, a játékideje ugyanis 2 óra 36 perc - ezzel kilenc percet ver az eddigi csúcstartóra, az Amerika kapitány: Polgárháborúra.
Mindez persze nem annyira meglepő, elvégre az új Bosszúállók extrém sok karaktert vonultat fel, emellett helyet kellett szorítani Thanos belépőjének, és szinte biztos, hogy kapunk valami felvezetést a 2019-ben érkező Bosszúállók-epizódhoz. Meg amúgy is, a Marvel-filmek sosem voltak rövidek: a leggyorsabban a 2008-as Hulk-mozin rághattuk át magunkat, az 1 óra 52 perc hosszú.
tessék elfogadni, hogy nem mindenkinek ugyanaz a véleménye a.k.a. felnőtthöz méltón viselkedni. nevetséges, hogy manapság 20-30 éves emberek úgy sírnak és olyan logikai-érvrendszerrel rendelkeznek mint egy kisgyerek.
Én eléggé elfogult vagyok a Marveles filmekkel, mert olyat tettek le az asztalra amit még senkitől se láttam. Ez a folytonosság a filmjeikben, a kikacsintások. Minden összefügg. Nagyon eltalálták, még ha nem is minden filmjük tökéletes, de szórakoztatóak. Infinity Wart meg nem tudom elmondani hogy mennyire várom már. Jobban mint akármelyik mostani Star Wars-t. Egy darab előzetest nem nézek már meg májusig. Azt akarom akkor ott üssön majd moziban bármi is legyen benne.
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.