Vendetta 1943 - újabb világháborús FPS a láthatáron

  • Írta: sirdani
  • 2019. szeptember 26.
  • Bejelentés
Link másolása
A Lancaster Devs egy vadonatúj, belső nézetes háborús MMO-t jelentett be Vendetta 1943 címmel, melyben a realisztikusság játssza majd a főszerepet. A bejelentés mellé pedig egy rövid gameplay videót is kaptunk az alkotásról.

Noha az Unreal Engine 4 hajtotta látványvilág az alfaverzióhoz mérten egyáltalán nem néz ki rosszul, a túldramatizált játékmenet és a kezdetleges fegyverkezelés egyelőre még jócskán árnyalják a képet, reméljük, hogy a megjelenésig még sokat csiszolnak majd az alkotáson a fejlesztők.

A Vendetta 1943 amúgy egy olyan kooperációra építő világháborús FPS lesz, melyben minden a realizmusról fog szólni; a szövetséges és a tengelyhatalmi erők fegyverarzenálját a valósághoz hűen fogják bemodellezni, illetve felkereshetünk majd olyan helyszíneket is a játékban, mint az ikonikus Omaha Beach, Sainte-Mère-Église, Sainte-Marie-du-Mont és Carentan.

A Vendetta 1943 egyelőre még nem rendelkezik konkrét megjelenési dátummal, a rajtra elsősorban majd Steamen számíthatunk.

9.
9.
Lorthirash
#5: Nekem is az jutott eszembe.
7.
7.
Csoki80
Az a realisztikus, hogy átfut a bokron, vagy a csilli-villi 5 méterre robbanó repeszek :-D
6.
6.
user101
Ennek úgy lenne értelme, hogy single, történet orientált és nincs mentés, se checkpoint, csak küldetések... Volna olyan hangulata mint a ku*va élet ! :)
5.
5.
ssemtexx
Kicsit Brothers in Arms-os nem? :D
3.
3.
Hanoi
Imádnivaló, amikor a harmadrangú z-kategóriás fejlesztő is az unreal engine-el kezdi a játékfejlesztést. :D Majd kalózverzióban kipróbáljuk.
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.
Egy kis türelmet kérünk...