A Gamespot jóvoltából bepillantást nyerhettek a Destiny négy helyszínként szolgáló égitestjének egyikén zajló harcokba. A hétszáz évvel a jelen után játszódó történet ezúttal a Marsra invitál bennünket, amiről egy több mint húsz perces gameplay videót láthatunk.
A Destiny ma jelent meg, így aki tervezte a beszerzését, máris veheti a cipőjét, illetve készítheti a bankkártyáját - feltéve, hogy Xbox 360-, Xbox One-, Playstation 3- vagy PS4-tulajdonos.
A PC változat sajnos egyelőre semmilyen formában nincs megerősítve, és bár Eric Hirshberg, az Activision Publishing vezérigazgatója "logikus lépésnek" tartja, hogy előbb-utóbb az asztali gépünkön is fut majd a játék, de még sem igent, sem nemet nem mondott a PC-verziót firtató kérdésekre.
A grafika ízlés dolga, nekem tetszik, szerintem nagyon rendben van. A Mass Effect-nél, TLoU-nál szebb, de pl a Metro Redux motorja komolyabb. Mondjuk az egy cső ez meg hatalmas térérzés, szóval nehéz megítélni..
Feladatok, küldik jók (eddig), a tűzharcok halo-sak :), de néha frusztrálóak ha nincs meg a kellő szint, fegyver, páncél, képzettség. Simán nekieshetsz az egésznek egyedül, tényleg egyszer csak ott lesznek az emberek holott nem multizol. Az nem kamu, hogy elmosódik a határ a single-coop-multi között. Ezért jár egy 5*.
Hangulat, zene, maximális, bungie.
A 30 fps gáz! :) TLoU és Metro Redux 60 fps-e után zavaró, de azért ez nem megy a játszhatóság rovására, csak látod, hogy nem folyik mint 60-nál.
Összességében nem totális győzelem a játékostársadalom felett, de akinek bejött a halo annak ez is be fog, mert annál szerintem jobb, több.
IGN: "The most anticipated game of the year", Cristiano: "Meg veném na on jó!"
akkor se ertettem mitol letehetetlen, meg az elmult hetekben ,hogy mi a tokomet varjak ennyire
snassz co-op lovolde az egesz mig meg nem unod
pvp-je gyenge, a botos harc meg monoton egy ido utan
kar erte
Teljesen homály vagyok a destiny-ben talán eddig egy demo gameplayt láttam.
Marketingre ennél is elvertekb egy valag lóvét.
#8 Csak szeretnéd kamugép!
Viccet félretéve még engem sem hat meg, ps4-en inkább kihagyom és a februári siker címek felé fordulok, majd talán pc-n 1 leárazás keretében....
ON
A játék egyáltalán nem győzött meg, nem lesznek álmatlan éjszakáim ha ebből kimaradok PC-n.
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.