Az EA Sports munkatársának tolmácsolásában alaposan szemügyre vehetjük az Xbox One-os FIFA 14-et, külön kitérve az új fícsörökre, a labdakezelési technikákra és az Ignite Engine sajátosságaira.
Friss hírek

A Bungie ma este leplezte le a kivonásos lövöldéjének gameplay előzetesét. A v...
- 2 órája
- nincs még komment

Több mint kétmillió túlélő fedezte már fel a brit posztapokaliptikus vidéket a...
- 11 órája
- nincs még komment

A Sony végül úgy döntött, hogy mégsem filmként, hanem TV-sorozatként készül el...
- 12 órája
- 2 komment

A megszokott időpontban, június elején rendezik a GamesRadar házi rendezvényét...
- 12 órája
- nincs még komment
Friss/Top Komment
Blogok a nagyvilágból
Ez is egy méltatlanul alulértékelt játek. Kicsit az az érzésem, hogy valaki kitalálta, hogy r...
Ez egy nagyon alulértékelt játék, pedig nagyon adja a sztorit és a hangulatot!...
A nagy sikert aratott The Witcher azaz a Vaják c. filmsorozat kapcsán a főhős Ríviai Geralt...
Kezdem a negatívumokkal (a poén kedvéért): a lore-ja perverz és zagyva, a navigáció katasztr...
Egy robogó nosztalgiavonat az egész játék. ...
Már 29 éves a Resident Evil (avagy Biohazard) sorozat, ami megmutatta, miért nem szabad kozmetika...
Én csak akkor maradnék a fifánál, ha KÖTELEZŐ lenne a manuál.
Egyébként csak gyakorlás kérdése az egész: ha jó szögben, jó ütemben, jó erővel, a megfelelő játékossal rúgod el a labdát (mint ugye a valóságban is) akkor 20-25-ről is nagyon szép gólokat lőni.
Megnézted a videót ????
Nézd már meg légyszives a mozgásukat,sztem nincs ezzel baj.
A licensz hiányokat lassan megoldják a kis zsidrák japánok,és a grafikával sincs nagy gond....és tényleg csak itt vannak rézelmek a játékosok arcán,a fifában fapofák tolják.
Most is a lego hello kitty van bent a gépben.
Én úgy vettem észre hogy a PES-ben több a hibaarány,több a véletlenszerű mozzanat.
Persze ez picit orvosolható ha kézire van állítva a vezérlés a fifában és az összes assist ki van lőve,a kapuralövést kivéve,mert akkor sose találja el az ember 20-ról.
Fasza kis gama lesz ez.
http://www.youtube.com/watch?v=9TXK1ATi5ZA
Az X360 első FIFA-ja:
http://www.youtube.com/watch?v=xWVNSnpRem8
Látványosabb játékmenet,parádés gólok,több új animáció,amikor kupa meccseket játszunk plusz animációk a döntőig való jutásig,legyen már banzáj a pályán és a lelátón.
Nekem is ez a gondom vele, jol nez ki, de meg mindig nincsenek osszekotve a mozdulatok, az egyikbol valt hirtelen a masikba, nincs atmenet es ettol nagyon darabos lesz a mozgas, abszolut nem elethu, hihetetlen, hogy meg mindig nem sikerult ezt megoldani. Na meg a labdanak sincs erintes utan gyorsulasa, olyan idetlenul indul el labrol/fejrol, ettol szinten nagyon mu hatasa lesz az egesznek.
Mar nem sajnalom kulonosebben, hogy PC-re nem jon a next gen motor, nincs itt semmi kulonos, 3D-s a nezosereg, ennyi, a tobbi javulast meccs kozben ugysem lehet majd latni
más: nekem még mindig akadnak az animaciók, kicsit még darabosak a skillek váltása közti idő intervallumban.
Én akkor döntöttem a váltás mellett, mikor a pro klubbot a haverokkal manuálba toljuk (szerintem az úgy labdarúgó-szimulátor, asziszt bekapcsolásával csak ritmusjáték) és a pro-klubban a 1,20 alacsonyra állított (messi-lover) játékosok teljes asziszttal 40-ről rúgják a gólokat párosával, mikor manuálban még 8-10 méterről is a szögletzászlót trafálná el...
azonban a jelenlegi anyag a next-gen fifáról engem sem nyűgözött le, a pes sokkal inkább tetszett. azon érezni, hogy fejlődött is valamit.
azonban a fifa 13 esetében is ez volt az érzésem amikor csak videókat néztem róla, de amikor kipróbáltam egyből feltűnt, hogy azért van benne újítás.
Különösebb változást nem láttam ebben a videóban, persze gyűrődött a mez, repült a fű...stb stb, de ez mind csak geafika.
És megint biztos vagyok benne, hogy az assist mindent megcsinál majd a játékos helyett...
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.