A képeken négy stílusirányzatot ismerhetünk meg, melyek mellé egy rövid leírást is kaptunk. Az első az Entropism irányzat, mely a szükséget a stílus elé helyezi. Lényegében a szegénység hétköznapi küzdelmének megjelenítése ez, vagyis azoknak az embereknek az élete, akik nem bírtak lépést tartani a kérlelhetetlenül fejlődő technológiával, és a társadalom perifériájára sodródtak. Éppen ezért számukra a kreatív ötletek, a stílus és az újszerű dizájn teljesen jelentéktelen részlet csupán.
A következő a Kitsch irányzat, mely röviden a stílus diadalát jelenti az anyag felett. Ennek sajátossága a sóvárgás egy olyan rég letűnt, ámde dicső aranykor iránt, melyen sokan nem tudnak továbblépni. Képviselőikre jellemző a kirívó, félelmetes, merész és mindenekelőtt olcsó hatást keltő dizájn, rengeteg aranyból, vagy élénk színű műanyagokból készült implantátumok, és egy emberöltőnél is hosszabb strapát túlélő tetkók és sminkek.
A Neomilitarism már lényegesen más stílust képvisel, röviden úgy foglalhatnánk össze, mint az anyag győzelmét a stílus felett. A globális konfliktusok és a hatalomért küzdő vállalatok szülték ezt az irányzatot. Az ilyen stílust követő emberek rendszerint úgy festenek, mintha bármelyik pillanatban képesek lennének fejest ugrani egy újabb világháborúba.
Végül pedig a Neokitsch. Ez lényegében az anyag és a stílus szintézise, a luxus szinonimája, az éjszakai élet páratlanul gazdag elitjének fényűző stílusa. Mondhatnánk úgy is, hogy a hiúság megtestesítője. Azok tartoznak ide, akik tényleg megengedhetik maguknak, hogy bármik lehessenek, amik csak szeretnének.
Ezeket az irányzatokat érdemes a játék kontextusának megfelelően kezelni. A Cyberpunk 2077-ben ugyanis nem csak az autók, az épületek, a városok, vagy éppen a fegyverek lesznek csak futurisztikusak és modernek, hanem az emberek is. Ahogyan a készítők is kiemelték, a Cyberpunk 2077-ben hatalmas szerepet kap az emberi test minden képzeletet túlszárnyaló biomérnöki manipulálása.
A speciális implantátumoknak és átalakításoknak köszönhetően - legyen szó akár egy mesterséges szemről, vagy egy, a betonfalakat is átütő mechanikus karról - lényegében egy poszthumanista alkotásról beszélünk, ahol a technológia kibővíti, és számunkra szinte elképzelhetetlen módon változtatja meg az emberi életet, nem csak biológiai, hanem erkölcsi és morális értelemben is.
Ezek mennyivel jobban néznek ki!,nem értem én ezt..
azt hittem a városról lesznek jó kis képek, vagy ilyen test kiegészítőkről rajzok
de arra jó volt, hogy milyen "csoportok" vannak benne
elsőben tudnám elképzelni magam, de a fekete nagyon bejön
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.