Pedig lehetnének, hiszen az ominózus szeptember 11-i terrortámadás miatt New Yorkot bármilyen formában rombolni kissé tabunak számít az Egyesült Államokban. Mindez nem gátolta meg az Infinity Wardot abban, hogy a Modern Warfare 3-ban ne is terroristák támadása, hanem egy teljes orosz invázió zavarja meg a város békéjét.
Sokan attól tartanak, hogy ezek az események, hasonlóan a Modern Warfare 2 híres repülőteres pályájához, majd közfelhördüléshez vezetnek. Robert Bowling az Infinity Ward képviseletében elmondta, ők nem nagyon aggódnak a dolog miatt: "A Modern Warfare 3-ban szereplő konfliktus erősen eltér a valóságtól. Ez egy háború, egy teljes lerohanás, amikor az oroszok komplettan megtámadják az Egyesült Államokat. A folyamat még az előző részben kezdődött."
A történet szerint az oroszok már kiiktatták a fővárost, Washingtont, mire a keleti parton terjeszkedve elértek New Yorkig, ahol igazi utcai harcok dúlnak majd. Bowling szerint amint az emberek játszanak vele, rögtön tudni fogják, hogy ez csak egy erősen fiktív dolog, és semmi köze a valósághoz.
Szegény New York állandó célpontja a különböző játékoknak és filmeknek, ami alapvetően nem is lenne akkora baj, csak a vége mindig az, hogy a város romokban hever. Nos, a Modern Warfare 3 is ezen a vonalon mozog, de a készítők szerint nem lesznek botrányos reakciók a vásárlóktól.
És ezt értelmesen írnánk meg: nem a nyúljorkot támadnánk meg, hanem néhány olajfinomítót, egy-két jelentős olajkutat vagy vezetéket, és máris térdre kényszerítettük Sam nagybácsit :P
csak ezért jövök a CoD-os hírekhez :D
amúgy 2 féle ember van: aki szereti a CoD-ot és aki szívéből gyűlöli.
csak az a különös hogy az egyik sem fogadja el hogy mit gondol a másik a Cod-ról.
ha valaki szereti azért van lehurrogva ha valaki nem szereti az azért.
ennek rohadtul nincs semmi értelme!
ha lesz 3. vh(remélem nem lesz) akkor ne gondold,hogy olyan lesz mint régen.nem fognak baszakodni a földi seregekkel.atom a fővárosra és kész.ha lesz 3. vh az már atomháború lesz.
xD
Volt már olyan, hogy haveromtól kaptam egy eredeti játékot, eredeti csomagolásban (valamien ops volt asszem) játszogattam vele, kib*szott unalmas volt és tele volt bugokkal, és csak több óra játék után vettem észre a city interactive logot a tokon.-----> azonnal uninstall.
Ezzel semmi gondom nincs konkrétan az egész város egy romhalmazzá vált ha ez nem kiiktatás akkor nem tudom mi az....
Nagyon idegesítő...!
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.