Persze a PSP és a DS is fel van készítve az online multiplayer lehetőségére, ám igazából nem ez a céljuk. Szemben a Panasonic megoldásával, a Jungle-el. A kézikonzol egy parányi számítógépre emlékeztet, teljes QWERTY-billentyűzet található rajta, touchpaddal, D-paddal és RB-LB gombokkal az elején. Ami csak elvárható egy hordozható konzoltól, és ami a PC mellett jól megfér az online játékok piacán.
Az MMO-függők évek óta először végre elhagyhatják lakásukat a Jungle-t a farzsebben tartva, szociális kapcsolatokat ápolva, metrón, utazás közben, füstős kávézóban hódolva a népszerű játékoknak.
A Jungle készültét a Gizmodo magazin szellőztette meg, az első képet már meg is tudjuk róla mutatni:
A Jungle majdnem úgy néz ki, mint egy Gameboy Advance, igaz annál sokkal strapabíróbb és ellenáll az időjárás vagy az utazás nehézségeinek, ezért lett kagyló formájú. Nem egy kecses készülék, amit speciális tokban óvni kell. A HD-felbontású képernyőtől már azok a szerencsések, akik látták a PAX-on odaáig voltak tőle. Nincs még megerősítve a belső tartalom, a tökéletes grafikához biztos durva hadverfelépítés társul majd, pletykálnak HDMI-kimenetről is, ha netán hazaérve, a nagyképernyős TV-nken is hódolni szeretnénk szenvedélyünknek. A beépített Wi-Fi ugye nyilvánvaló, de ha máshol is szeretnénk játszani vele, akkor a 3G szinte kötelező lesz.
A szóbeszédek Linux-alapú operációs rendszerről szólnak, ami tartalomszolgáltatás szempontjából trükkös megoldás, a népszerű játékok kiadóival jó pár szerződést vet fel, hiszen portolni kell a programokat először Linuxra is. A böngészőből futtatható játékok persze gond nélkül működnek majd.
A HD képernyő és az erős processzor olyan 400 dolláros árfekvést esélyét festi le előttünk, attól függően, hogy milyen más képességekkel rendelkezik. Ám tény, hogy a vásárlók jobban örülnének a 200 dolláros árcetlinek, és ezt a Panasonicnak is meg kell fontolnia és barátkoznia azzal a gondolattal, hogy az első években ráfizetéssel értékesítsék készüléküket.
A vállalatnak eltarthat egy ideig, míg meg tudja vetni a lábát a kézikonzolok piacán, számos szerződést kell nyélbeütniük a kiadókkal, hogy kellően impozáns játéklistát tudjanak felmutatni. Mindenesetre a Panasonic Could Entertainmentnek a Street Fighter 4 iPhone-os változatát köszönhettük, így a portolással nagy gond nem lehet. Meg kell nyernie a böngészős online játékok nagyágyúit is, mint pl. a Zynga-t - nem kis feladat hárul a cégre, de reméljük túljutnak az akadályokon.
-sok-sok játék
nehogy eleve bukta dolgot vegyen az ember
-ólcsobb legyen mint a nintendo vagy a psp (vagy vmelyik ólcsoval egyárban)
A 2. a legfontosabb. Mindegy ,ha kevesebbet tud, de sokra akkor se mennek, ha túl jó gépet akarnak drágán árulni.
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.