Max Payne 3 - először mozog a multiplayer

  • Írta: fojesz
  • 2012. március 28.
  • Videó
Link másolása
A Rockstar új videosorozatot indított a minap, amiben a Max Payne 3 multiplayer módját fogják bemutatni a fejlesztők. A többjátékos részben is használhatunk majd Bullet Time-ot természetesen, és lesz olyan játékfajta, amiben a kompetitív és a kooperatív játékelemek keverednek.

Nem temetjük előre a Max Payne 3 többjátékos részét, egészséges szkepszissel állunk hozzá - de az tény, hogy az új trailer biztató. A Max Payne 3 multiját új videosorozatban mutatja be a Rockstar, ennek az első része a minap jelent meg: az első gameplay jelenetek mellett számos infót megtudunk belőle, kiderült például, hogy lesz Bullet Time, továbbá megismertünk két játékmódot is.

A Gang Wars afféle feladatspecifikus többjátékos móka, a történet folyamatosan bonyolódik a csatározás közben, mindig új küldetéseket kapnak majd a csapatok. A Payne Killer a fejlesztők szerint a kompetitív és a kooperatív játékok ötvözése lesz: a móduszban két játékos Max és társa, Raul Passos bőrébe bújhat, majd Bullet Time-mal, különféle fegyverekkel, fájdalomcsillapítókkal eshetnek neki a túlerőben jelentkező játékosellenfeleknek, akiknek az a céljuk természetesen, hogy kicsinálják hőseinket.

A Max Payne 3 május 18-án jelenik meg PS3-ra és Xbox 360-ra, majd június 1-jén érkezik meg PC-re is. Köszi, giga321!

19.
19.
daenath
#15: Nem is arra ertetem en, hanem hogy ma mar minden jatekba beletuszkoljak a multit akkar jo otlet akkar nem.
18.
18.
DON GONDOCS
Eszt a játékot nem a multi miatt fogom szeretni, arra ott vannak a már bejáratott játékok.
17.
17.
Hubert Cumberdale
#11: Na igen, mert azzal be lehetne mutatni a bullet time-ot :D
16.
16.
shatterhand
#11: Ha fedezékes videót mutogatnak az legalább életszerűbbnek hat. Ennyi erővel a single részben miért volt fedezékes harc.

De megmondom egy multiban hiába lesz fedezék, senki se fogja használni,mert csak hátrányba kerül,ha gyorsan kell reagálni.
Itt csak az a gond,hogy most olyan videót mutattak ami illúzióromboló. majdnem egy tele tárat kell beleerszteni a nyílt szinen? Ugyanilyen volt a lost planet2 is.
Miért nem lehet olyat csinálni,hogy nem éri meg ez a nyíltszíni harc?

Szerencsére a single része az elsődleges a játéknak.
15.
15.
shatterhand
#13: ..ha azt veszem egész idáig a single-t mutogattták ezerrel és az alapján jónak tűnik
14.
14.
Necreon
#11: Ami azt illeti igen, sőt, szívesebben nézek bármit aminek sikerül a promóciós célját teljesítenie (értsd: felkelti az érdeklődésem és szórakoztató), mert ennek szvsz nem.
13.
13.
daenath
Eleg katasztrofalis hogy merre tolodik a jatekvilag, remelem meg megelem hogy single player jatekot is adnak meg ki, mert ez a multi mar enyhen szolva is idegesito, a fejlesztok meg inkabb erre gyurnak ha oda illik ha nem.
12.
12.
felegyi
Teljesen jó, pörgős játékmenet ami nem fullad unalomba... gondolom lesznek más módok is, ahol 1x megtöltenek ólommal akkor kiesel a körből... itt már használni fogják a fedezéket!
11.
11.
oddi
#9: biztos csak a trailer kedvéért csinálták ilyenre... mért te szívesebben néznéd hogy fedezék mögül lőnek egymásra ??
9.
9.
Necreon
4 ember fut szembe egymással, mindenféle fedezék nélkül, folyamatosan lő az összes mint a barom a végtelen tárjából, már 2m-re sincsenek egymástól de futnak tovább előre. Komolyan csak én látom ezt iszonyatosan gagyinak? Az egész videó úgy néz ki mint ha Quake III-aznának olyan emberek akik életükben először látnak FPS-t. Halál gagyi.
7.
7.
Hubert Cumberdale
#6: Ugyan az a motor bazze, mi néz ki jobban? És az, hogy itt nem mutattak fedezékbe bújást, az nem azt jelenti, hogy nincs is benne.
Nekem eddig jobban tetszik ez a multi része, mint a single. Kíváncsian várom a többi részét a vidinek.
6.
6.
shatterhand
#4: a single 100szor jobban néz ki
ott legalább fedezékbebújik azért:)

Ez max arra jó,ha unod a sztorit és bohóckodni akarsz,mert egyenlőre ez nem túl ígéretes.
Mielött félreértenéd én várom ezerrel, de nem a multi miatt. Single-t többet fogom tolni sztem.
5.
5.
p3ti
Nekem nagyon tetszik :) Jól fel dobja a multit , főleg ez a bullettime
3.
3.
odin2011
jó ez ,meg hát érdekes ebben a max payne világba szerintem egy multi szerintem lesz játékos szám biztos fenn.... én biztos tolom majd
2.
2.
kopic
Úhhhhhhhh ez nekem nagyon tetszik.:)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.
Egy kis türelmet kérünk...