Habár Magyarországon hivatalosan nem érhető el a PlayStation Now, azért érdemes fél szemmel követni, hogy mi újság a Sony felhős játékszolgáltatásával.
A japánok ugye még márciusban jelentették be, hogy a jövőben PS4-es játékokat is találunk majd a PS3-as címek mellett, ami azért érdekes húzás, mert eddig csak úgy beszélhettünk a Now-ról, mint a visszafelé kompatibilitást áthidaló szolgáltatásról, ezentúl azonban azokra is céloz a gyártó, akik hajlandók lennének előfizetni egy "videojátékos Netflixre". A bejelentés időzítése sem véletlen, hiszen a Microsoft is júniusban rúgta be a hasonszőrű Xbox Game Passt - igaz, az nem felhőalapú szolgáltatás, a játékokat a futtatás előtt le kell töltenünk.
A PlayStation Now PS4-es játékai pedig a minap élesedtek, egészen pontosan 51 cím vált elérhetővé a kínálatban, köztük a Killzone: Shadow Fall is:
- Killzone: Shadow Fall
- Saint's Row IV - Re-Elected
- WWE 2K16
- Tropico 5
- F1 2015
- Evolve
- Dead Nation: Apocalypse
- Helldivers
- Resogun
- Heavy Rain
- Tearaway Unfolded
- Counterspy
- Shadow of the Beast
- Alienation
- Escape Plan
- Everybody's Gone to the Rapture
- Broken Age
- Grim Fandango Remastered
- Castlestorm: Definitive Edition
- God of War III: Remastered
- Super Mega Baseball
- Ultra Street Fighter IV
- Hardware: Rivals
- This War of Mine: The Little Ones
- Day of The Tentacle Remastered
- Sherlock Holmes: Crimes and Punishments
- Dungeons II
- Back To Bed
- Pure Chess
- Pure Pool
- Olliolli
- Stick It to the Man
- Blood Bowl 2
- Super Stardust Ultra
- Exist Archive: The Other Side of the Sky
- Nidhogg
- Darksiders II: Deathinitive Edition
- MX vs. ATV Supercross Encore
- Farming Simulator 15
- Tour de France 2016
- Air Conflicts: Pacific Carriers
- Grand Ages: Medieval
- Pure Hold'em World Poker Championship
- Q*bert: Rebooted
- Fluster Cluck
- The Last Tinker: City of Colors
- Velocibox
- Whispering Willows
- Kickbeat Special Edition
- Battle Worlds Kronos
- Legend of Kay Anniversary
Sztem ha elkezdik a konzolon is beaktivaltatni a jatekokat, akkor semmi ertelme nem lesz a lemezes jatekoknak, mert csak porfogok lesz.
PCre mar semmi ertelme a lemezes jatekoknak, mivel a jatek kb 60%a van csak a lemezen es eladni sem tudod.
Ha a digitàlis 10-15-20euroval olcsòbb lenne akkor is a lemezest vennèm.
Amig nem kezdik el, h aktivald be a jatekot mint PCn, addig en is azt vallom, h a lemezes jobban megeri.
A legfőbb oka az az hogy nekem sokkal jobban tetszik az hogy dobozban van, valahogy "szemèlyesebb", főleg ha nem standard hanem dìszdobozos.
A màsik, hogy ha pèldàul egy règit ùjra akarok jàtszan (egy dèlutàn csak ùgy kedvet kapok hozzà)i akkor nem kell megvàrnom hogy 30-50gigàt telepìtsen, berakom a lemezt pàr màsodperc alatt betölt ès màr indul is.
Ha nem vagy még tag, regisztrálj! 2 perc az egész.